Lenovo_3m_Lc_lc_Om3(10143553).jpg
Niet op voorraad

Lenovo 3m LC-LC OM3

€ 34.32
€ 41.53 incl BTW

Artikelnummer: 10143553

Eancode: 0883436656092

Omschrijving
Lenovo 3m LC-LC OM3. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort kabel: OM3. Lengte snoer: 3 m

IBM/Lenovo is a global technology and innovation company, it is the largest technology and consulting employer in the world. IBM offers a wide range of technology and consulting services
a broad portfolio of middleware for collaboration, predictive analytics, software development and systems management
and the worlds most advanced servers and supercomputers. Utilizing its business consulting, technology and R&D expertise, IBM helps clients become "smarter" as the planet becomes more digitally interconnected. As a global leader in the PC market, IBM develops, manufactures and markets cutting-edge, reliable, high-quality PC products and value-added professional services that provide customers around the world with smarter ways to be productive and competitive.

Specificaties

Gewicht en omvang
Lengte snoer3 m
 
Kenmerken
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2LC
Soort kabelOM3
Draad modus structuurMulti-mode
 

Reviews


Nog geen reviews gevonden. Wees de eerste die een review schrijft!

Vraag & Antwoord


Stel een vraag

Wees de eerste die een vraag stelt!

Contact opnemen

Bel ons.
078 - 202 00 00

Vanwege extreme drukte, kan de wachttijd wat langer zijn als u van ons gewend bent.

Snel antwoord op uw vraag? Neem dan telefonisch contact met ons op. Geen wachtrijen, geen keuzemenu maar directe telefonische ondersteuning.

Wij zijn geopend op werkdagen van 8:00 uur tot 17:00 uur.

Stuur ons een app

06 219 752 19

Even een snelle vraag? Een foto doorsturen? Dat kan tegewoordig gemakkelijk via WhatsApp

Op onze website gebruiken wij cookies om uw ervaring op onze website te verbeteren en om advertenties te tonen. We gebruiken daarvoor ook cookies van derden. Als u doorgaat op onze site gaat u akkoord met het gebruik van cookies op onze website.

Privacyverklaring
Chatten